Zespół Edukacyjny nr 6

ROK SZKOLNY 2021/2022

Zajęcia dodatkowe pozalekcyjne dla klas  0 – III

 

Dzień tygodnia

Godzina

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Prowadzący

Uwagi

poniedziałek

 

 

 

PŁATNE

7.30 – 08.15

15.00 – 16.30

 

 

15:15-16:15

 

SKS piłka nożna

SMOK - koszykówka

 

 

Hip - Hop

Stanisław Gąsior

Agnieszka Welc

Paweł Kuciemba

 

STREET DANCE

 

 

 

 

 

zapisy tel. 664091237

 

wtorek

 

 

PŁATNE

12.15 – 13.00

 

 

15.30 – 18.00

17.30 - 18.30

Kółko Plastyczne

 

 

Rock and Roll Akrobatyczny

Piłka nożna

Angelika NIEKRASZEWICZ

 

 Mega Dance

Akademia Piłkarska

 

środa

 

 

PŁATNE

 

7.30 - 8.15

15.00 - 16.30

 

15:15-16:15

17.00 – 20.00

SKS piłka nożna

SMOK - koszykówka

 

Hip - Hop

KARATE

 

Stanisław Gąsior

Agnieszka Welc

Paweł Kuciemba

STREET DANCE

ZKS Kyokushin Karate

 

 

 

 

 

zapisy tel. 664091237

 

 

czwartek

 

 

PŁATNE

14.00 – 15.30

 

 

17.00 – 18.30

 

16.30 – 18.00

 

Koszykówka klas I ( dziewczynki)

 

Piłka nożna

 

Rock’n’Roll Akrobatyczny

 

Agnieszka Welc

 

 

AKADEMIA MURAWSKIEGO

MEGA DANCE

 

 

 

 

 

 

 

piątek

 

 

PŁATNE

8.15 – 9.00

 

 

14.00 – 15.30

Kółko teatralne

SCHOLA

 

Piłka nożna

Beata Mauduk

Maria Tajsner

 

Akademia piłkarska

 

 

 

 

 

W szkole działa WOLONTARIAT

(p. Monika Augustyniak, p. Aneta Radziemska, p. Anna Nowak, p. Marta Boniakowska)

UWAGA !

OFERTA BĘDZIE SYSTEMATYCZNIE UZUPEŁNIANIA I WZBOGACANA. 

PROSZĘ TU ZAGLĄDAĆ !!!

 

Zajęcia dodatkowe pozalekcyjne dla klas  IV – VIII

Dzień tygodnia

Godzina

Rodzaj zajęć pozalekcyjnych

Prowadzący

Uwagi

poniedziałek

 

 

 

 

PŁATNE

13.20 – 14.05

10.15– 11.00

15.00 - 16.00

 

 

17.00 - 19.45

Konsultacje. z j. niem. i ang.

Zajęcia wyrównawcze

Kółko fotograficzne

 

 

ZKS KARATE

Agnieszka Nowicka

Angelika Drożdż

Marek Mizera

 

 

 

ZKS Kyokushin Karate

 

 

 

 

 

 

wtorek

 

 

 

 

 

 

 

 

PŁATNE

7.30 - 9.00

 

12.15 – 13.00

13.20 - 14.05

14.10 – 14.55

14.10 – 14.55

14.00 – 14.55

15.00 – 15.45

 

15.30 – 18.00

17.00 – 18.30

Zajęcia jeździeckie

ZKJ „Lotnisko”

Kółko Plastyczne

Kółko biblijne

Konsultacje z j. polskiego

Kółko regionalno dziennikarskie

Konsultacje matematyki

Kółko Gitarowe

 

Rock and Roll Akrobatyczny

Piłka nożna

Przemysław Grabiec

 

Angelika Niekraszewicz

Marta Boniakowska

Alicja Rogowicz

Ewa Brzezińska

Dorota Ginter

Dariusz Dudziak

 

 

Mega Dance

Akademia Piłkarska

Klasa Va, Vc

 

 

 

 

 

środa

 

 

 

 

 

 

 

PŁATNE

7.30 - 8.15

7.30 - 9.00

 

13.20 - 14.05

14.10 – 15.00

15.00 – 15.45

15.00 – 15.45

14.10 – 14.55

 

15:15-16:15

18.30 – 19.45

SKS piłka nożna

Zajęcia jeździeckie

ZKJ „Lotnisko”

Konsultacje z biologii i przyrody

Konsultacje z j.angielskiego

Konsultacje z j. polskiego

Konsultacje z historii

SKS – Lekkoatletyka

 

HIP – HOP

KARATE

Stanisław Gąsior

Przemysław Grabiec

 

Joanna Waśkiewicz

Aleksandra Krakowiak

Małgorzata Standzoń

Ewa Brzezińska

Aneta Bednarz

 

STREET DANCE

ZKS Kyokushin Karate

 

Klasy VIIa, VIIIa,b

 

 

 

 

 

 

zapisy tel. 664091237

 

 

czwartek

 

 

 

 

 

 

 

PŁATNE

15.00 – 15.45

14.30 – 16.00

 

14.10 – 14.55

14.10 – 14.55

14.10 – 14.55

 

 

17.00 – 18.30

14.50 – 15.35

14.50 – 15.35

 

15.15 – 16.30

Konsultacje z fizyki

Zajęcia jeździeckie

ZKJ „Lotnisko”

Konsultacje z historii i geografii

Konsultacje przedmiotowe

Kółko matematyczne

 

 

Piłka nożna

Emilia Jachimowicz

Przemysław Grabiec

 

Witold Towpik

Radosław Górski

Małgorzata Mirkowska

Alicja Rogowicz

 

Akademia piłkarska

 

Klasa IVa,b,c

 

 

 

 

 

 

piątek

 

 

 

 

PŁATNE

7.30 – 8.15

12.15 - 13.00

15.25 - 16.25

14.00 – 15.00

 

14.00 – 15.30

Kółko fotograficzne .

Kółko fotograficzne .

 

Kółko Gitarowe

 

Piłka nożna

Marek Mizera

Marek Mizera

Dariusz Dudziak

T

 

AKADEMIA piłkarska

 

kl. 7c

Salka przy plebanii

 

 

 

 

Rada Rodziców

Wpłaty dobrowolne na Radę Rodziców:

  1. Na konto Rady Rodziców  PKO BP 26 1020 5402 0000 0002 0142 4910
  2. U wychowawców klas
  3. W sekretariacie szkoły.

Serdecznie zachęcamy do wpłat.

Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze

Dojedź do Nas

„Verba docent exempla tra hunt”
(słowa uczą, przykłady pociągają)
„Non scholae, sed vitea discimus”
(uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia)
Początek strony