Zespół Edukacyjny nr 6

Przydział gabinetów na KONSULTACJE w dniu 23.11.2021 r. (WTOREK)

w Zespole Edukacyjnym nr 6 w Zielonej Górze

KLASA

DATA

GODZINA

SALA

WYCHOWAWCA

1a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

sala  B7 

p. Marta Józwiak - Brudzińska

1b

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

sala B7

p. Renata Kisła

1c

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

sala B4 

p. Aleksandra Czajkowska

1d

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

sala B8

p. Małgorzata Olszewska

1e

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

sala B2

p. Jolanta Chmielewska

2a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

sala B1

p. Katarzyna Kulawinek

2b

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

sala  B4

p. Angelika Niekraszewicz

2c

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala  B8

p. Agnieszka Bartczak – Woźniak

2d

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala  B1

p. Urszula Sobczak

3a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala B3

p. Marta Kacprzak

3b

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala  B3

p. Angelika Drożdż

3c

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala B6-zaplecze

p. Joanna Romankiewicz – Bajon

3d

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala  B6

p.  Alina Kowalczyk

4a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A13

p. Małgorzata Standzoń

4b

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A2

p. Jolanta SUS

4c

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A14

p. Renata Wierczyńska

4d

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala C4

p. Aneta Bednarz

5a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A8

p. Anna Fidali

5b

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala C1

p. Jacek Tarczłyo

5c

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A15

p. Aleksandra Krakowiak

6a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A4

p.  Marek Mizera

7a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A10

p. Radosław Górski

7b

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A9

p. Małgorzata Mirkowska - Górska

7c

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A12

p.  Paweł Suszyński

7d

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A0

p. Monika Augustyniak

7e

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A3

p. Ewa Brzezińska

7f

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A1

p. Stanisław Gąsior

8a

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A7

p. Magdalena Tracewska

8b

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala C2

p. Dariusz Dudziak

8c

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A5

p. Alicja Rogowicz

8d

23.11.2021 r.

17.00 -18.30

Sala A6

p. Joanna Waśkiewicz

Pozostali nauczyciele oczekują w pokoju nauczycielskim

  1. Hanna Tchorowska (17.00 – 18.30) i p. Beata Romanowska Kaczmarek (17.00 – 18.30) – gabinet pedagoga

Szkoła Podstawowa nr 26 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Jana Brzechwy w Zielonej Górze

Dojedź do Nas

„Verba docent exempla tra hunt”
(słowa uczą, przykłady pociągają)
„Non scholae, sed vitea discimus”
(uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia)
Początek strony